KONST / Litografier / Färglitografi 17412092
nr 1741 2092
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Signerad, numrerad 191/360. Färglitografi, bildmått: 41x32 cm, yttermått inklusive ram: 56x46 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:56:30
15/11 16:55:09
300 kr
16/11 22:12:23
17 nov
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren